KONST / Litografier / Serigrafi 6365085
*
nr 636 5085
Serigrafi
2 st, efter Picasso, 63x49
Följerätt
Utrop:
300 kr
Såld:
850 kr
Sista tid för bud online:
måndag 26 april 2010
kl 18:01:21
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
20/4 21:30:06
1
300 kr
23/4 12:56:36
2
500 kr
23/4 20:41:43
3
600 kr
24/4 10:49:10
2
800 kr
24/4 18:36:50
3
700 kr
26/4 17:56:21
3
Vinnande bud
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: litografier pablo picasso picasso serigrafi
-
3159 Serigrafi
Axel Bengtsson (1905-1976), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:44
-
9039 Serigrafi på tyg
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Ansikte. Sig..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:33
*
Serigrafi
nr 636 5085
Serigrafi
2 st, efter Picasso, 63x49
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 300 kr |
Såld: | 850 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 26 april 2010 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
20/4 21:30:06 | 1 | 300 kr |
23/4 12:56:36 | 2 | 500 kr |
23/4 20:41:43 | 3 | 600 kr |
24/4 10:49:10 | 2 | 800 kr |
24/4 18:36:50 | 3 | 700 kr |
26/4 17:56:21 | 3 | Vinnande bud |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: litografier pablo picasso picasso serigrafi
-
3159 Serigrafi
Axel Bengtsson (1905-1976), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:44 -
9039 Serigrafi på tyg
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Ansikte. Sig..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:33